Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kandydatka na Burmistrza Wolsztyna

AGNIESZKA KĘDZIORA

Nazywam się Agnieszka Kędziora. W nadchodzących wyborach samorządowych ubiegam się o stanowisko Burmistrza Wolsztyna.
Decyzję o starcie w wyborach podjęłam po wielu rozmowach z mieszkańcami naszej Gminy, którzy podobnie jak ja, chcą budować przyszłość naszej społeczności w oparciu o zrównoważony rozwój Miasta i Gminy.Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.
Od 2013 roku pełnię funkcję Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu.
Od 2017 roku pełnię równoległą funkcję Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Siedlcu.
Jestem członkiem Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego.

Działam aktywnie, społecznie. Jestem autorką i realizatorką wielu autorskich projektów kulturalnych, społecznych takich jak np. „Tydzień Kozła”, za który otrzymałam pierwszą nagrodę Samorządu Województwa Wielkopolskiego w konkursie na „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” czy też szeregu innowacyjnych działań w prowadzonym przeze mnie Ośrodku Kultury.

 

Do swoich osiągnięć zaliczam również szereg pozyskanych zewnętrznych środków finansowych. W swojej działalności kieruję się przede wszystkim dobrem mieszkańców i wszechstronnym ich rozwojem w każdej kategorii wiekowej. Bardzo ważna jest aktywizacja społeczeństwa. Prawdziwą satysfakcję przynosi mi praca, działalność na rzecz innych i świadomość możliwości wpływu na rozwój środowiska lokalnego. Cechuje mnie kreatywność, pracowitość i zaangażowanie.


Od urodzenia jestem mieszkanką gminy Wolsztyn. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą czteroletniej córki. Lubię spędzać czas aktywnie na rowerze, a także czerpać doznania ze sztuk teatralnych i dobrej muzyki.