Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Witamy w NASZEJ GMINIE

Nasza Gmina to Komitet Wyborczy Wyborców, który tworzą ludzie z pasja i zaangażowaniem. Znajdziesz tutaj samorządowców, działaczy różnych dziedzin życia społecznego Powiatu Wolsztyńskiego. Trzy gminy, Przemęt, Siedlec i Wolsztyn tworzą nasz powiat. Każda z nich ma swój charakter, specyfikę i potencjał. Razem chcemy stworzyć bogatą ofertę dla inwestorów, turystów, a przede wszystkim dla współmieszkańców. Wiedzcie Państwo jesteście dla nas najważniejsi. To dla Was chcemy rozwijać powiat i każdą z gmin. Wspólnie z Wami chcemy ustalać priorytety. Nie boimy się konstruktywnej krytyki.

Dla Was podejmiemy ryzyko i poniesiemy za nie odpowiedzialność. Będziemy razem z mieszkańcami cieszyć się każdym sukcesem. Małym i dużym.

W Naszej Gminie znajdziesz młodość, świeże spojrzenie, odwagę poparte doświadczeniem i wiedzą. KWW Nasza Gmina nie powstał tylko i wyłącznie na potrzeby wyborów. Te wybory 21 października 2018 roku to dopiero początek. Razem zamierzamy podnieść atrakcyjność naszego regionu. Chcemy złamać stereotypy polityki. To ma być prawdziwy samorząd. Słuchamy i wdrażamy w życie. Chcemy być Waszymi reprezentantami. Musicie być przekonani, że nasz głos w radach jest Waszym głosem. Chcemy mówiąc Gmina Przemęt, Siedlec, czy Wolsztyn, myśleć Powiat Wolsztyński. Tylko tak staniemy się silniejsi. Musimy wszyscy czuć się bezpiecznie.

To jest nasz powiat, NASZA GMINA. Mamy prawo oczekiwać. Nie ma lepszych i gorszych. To, co w „garnku” musi być dzielone równo. Ponieważ dla nas liczy się każdy człowiek, mieszkaniec, inwestor, przedsiębiorca, turysta. Taka właśnie jest NASZA GMINA. Pamiętajcie Państwo stawiając na nas, stawiacie na nasz region.